قوانین ارسال سفارشات داروخانه اینترنتی دارومارکت

تاریخ ارسال مرسولات ( تهران ) :

سفارشات ثبت شده هر روز، 3 ساعت بعد از تایید سفارش مشتری توسط سیستم به آدرس وی ارسال می‌شود.

در صورت تمایل مشتری به زمان بندی خاص ، این شرایط درقسمت انتخاب نحوه ارسال برای وی فراهم است.

بازه زمانی تحویل کالا:

سفارشات تهران از شنبه الی پنج شنبه به جز ایام تعطیل دربازه زمانی ۹:۰۰ الی 22:00 برای مشتری ارسال می شود .

زمان تحویل سفارشات شهرستان

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی به شهرستان های اطراف تهران و سایر شهرها، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۳ الی ۷ روز کاری است.

لازم به ذکر است کد های رهگیری سفارشات پس از تحویل کالا به پست به صورت پیامک برای مشتری ارسال می گردد.

هزینه ارسال مرسولات تهران و شهرستان :

توجه: هزینه ی ارسال تمامی سفارشات تهران و شهرستان برای اولین بار در ایران ، در وبسایت داروخانه اینترنتی دارومارکت رایگان میباشد.

سفارشات در روزهای تعطیل، پنج‌شنبه و جمعه:

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش بدست خریدار خواهد رسید.

نکات مهم درباره تحویل کالا:

لازم است در شهر تهران  تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود.  همچنین  مشتریانی که در شهرستان قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند.برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرتهران، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، از طریق تماس با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 22985524 (۰۲۱) و یا از طریق چت آنلاین سایت ، مورد را اطلاع دهید.

تبصره:

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا ۳ روز کاری نزد دارومارکت به امانت مانده و بعد از این زمان ، اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و در صورت واریز وجه سفارش، مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است، عودت خواهد شد.