قوانین نحوه پرداخت داروخانه اینترنتی دارومارکت

پرداخت اینترنتی:

در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه صفحه درگاه پرداخت برای شما باز خواهد شد که با ورود اطلاعات کارت بانکی و تایپ رمز دوم کارت و اطلاعات مربوط، قادر خواهید بود مبلغ سفارش را پرداخت نمایید. در این حالت وب سایت به صورت هوشمند، رسید پرداخت را برای شما در یک صفحه جدید و با قابلیت چاپ، نشان خواهد داد.

پرداخت در محل ( ویژه شهر تهران ) :

در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه سفارش شما آماده ارسال خواهد شد و همکاران واحد ارسال ، در زمان تحویل بسته خریداری شده شما، مبلغ فاکتور را از شما دریافت خواهد نمود. ( لازم به ذکر است امکان پرداخت در محل فقط برای شهر تهران  می باشد)

دریافت حضوری سفارشات:

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای دریافت سفارش در همان روز ، در هنگام ثبت سفارش در وب سایت گزینه دریافت حضوری را انتخاب کنید  و ۳ ساعت پس از ثبت سفارش می‌توانید به صورت حضوری به داروخانه‌ی فیزیکی ما ( داروخانه شبانه روزی بابک )  مراجعه و مرسوله‌ی خود را دریافت نمایید.

قانون عمومی لغو سفارش:

در هر حالتی که وجه سفارش پرداخت شود، در صورت لغو نمودن سفارش قبل از دریافت کالا، وجه شما تا ۷۲ ساعت برای شما واریز خواهد شد. در این حالت وجه تنها به شماره کارتی پرداخت می شود که با نام صاحب سفارش مطابقت داشته باشد.