نمایش دادن همه 3 نتیجه

دمنوش کلد و فلو فلوسیپ

48,000 تومان
Flusip acetaminophen 650mg phenylephrine HCL10mg
مشخصات:
  • بهبود علائم سرماخوردگی مانند سردرد، تب و لرز
  • حاوی استامینوفن و فنیل افرین هیدورکلراید
  • ضد احتقان، ضد درد و ضد تب
  • طعم لیمو و عسل
  • محتوی 10 ساشه
  • ساخت ایران

دمنوش کلد و کاف روز فلوسیپ

48,000 تومان
Flusip Cold & Cough Day Powder With lemon & honey 10 Sachets مشخصات:
  • 10 ساشه 6 گرمی
  • با طعم لیمو و عسل
  • حاوی استامینوفن، فنیل افرین هیدروکلراید و دکسترومتورفان هیدروبروماید
  • بهبود علائم سرماخوردگی، تب و لرز، سر درد و درد‌های عضلانی
  • ضد تب، ضد درد، ضد احتقان، ضد سرفه
  • ساخت ایران
 

دمنوش کلد و کاف شب فلوسیپ

38,000 تومان
Flusip Cold & Cough Night Powder With lemon & honey 10 Sachets مشخصات:
  • 10 ساشه پودر خوراکی 6 گرمی
  • طعم لیمو و عسل
  • بهبود علائم سرماخوردگی، تب و لرز، سر درد و درد‌های عضلانی
  • ضد سرفه، ضد درد، ضد احتقان
  • تب بر
  • ساخت ایران