لوگو دارومارکت - ایمن افزار
لوگو داروخانه بابک

تاریخچه داروخانه شبانه روزی بابک

داروخانه شبانه روزی بابک واقع در تهران ، خیابان پاسداران ، سه راه اقدسیه توسط جناب دکتر محمد ولی صادقی طهران درسال 1354 تاسیس گردید.

داروخانه  شبانه روزی بابک ، با بیش از 40 سال  فعالیت در زمینه عرضه داروهای تخصصی و کمیاب و همچنین فروش لوازم آرایشی، بهداشتی ، ارتوپدی و انواع مکملهای رژیمی، غذائی، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت و همچنین ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبائی یکی از معدود داروخانه های پیشرو  در ارائه خمات نوین به منظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه می باشد .

ساخت نسخ ترکیبی پوست و مو با مواد اولیه با کیفیت بالا و مورد تأیید وزارت بهداشت یکی از زمینه های عرضه خدمات داروخانه  شبانه روزی بابک می باشد مشاوره خرید محصولات آرایشی بهداشتی , ارتوپدی , تجهیزات پزشکی و مکمل های رژیمی غذایی و همچنین مشاوره دارویی ( در حین نسخه پیچی ) توسط دکتر داروساز از دیگر خدمات حضوری داروخانه شبانه روزی  می باشد .

از دیگر ویژگی های مجموعه داروخانه شبانه روزی بابک میشود به موارد ذیل اشاره کرد :

 • تاییدیه اینترنتی نسخه های تامین اجتماعی و خدمات درمانی
 • عرضه داروهای تخصصی و فوق تخصصی
 • طرف قرارداد با کلیه بیمه ها
 • عرضه انواع مکمل های غذایی و رژیمی
 • عرضه برند های معتبر آرایشی و بهداشتی

در پی تدوین و تصویب دستور العمل فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه , داروخانه شبانه روزی بابک  مجوز فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه را از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی ( معاونت غذا و دارو ) در سال 1400 دریافت نموده است .

بر طبق این مجوز داروخانه شبانه روزی بابک می تواند از طریق وب سایت رسمی خود با آدرس اینترنتی  Daaroomarket.com و نام تجاری  ” دارومارکت ”  ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات , اقدام به فروش اینترنتی اقلام مجاز به فروش اینترنتی داروخانه نماید .

مجوز فروش اینترنتی

در پی تدوین و تصویب دستور العمل فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه , داروخانه بابک اولین داروخانه در کشور است که مجوز فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه را از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران ( معاونت غذا و دارو ) دریافت نموده است . بر طبق این مجوز داروخانه بابک می تواند از طریق وب سایت رسمی خود ( دارومارکت ) ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات , اقدام به فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی نماید .

مجوز کسب و کار اینترنتی دارومارکت

درباره ما

رسالت مجموعه داروخانه شبانه روزی بابک  ایجاد بستری مناسب برای افزایش آگاهی بیماران و همراهان عزیزشان در رابطه با نحوه ی مقابله با بیماری و همچنین راهنمایی جهت استفاده ی درست و آگاهانه ی داروهای تجویز شده توسط پزشکان و نیز ارائه ی مشاوره های مورد نیاز در رابطه با محصولات آرایشی بهداشتی است .

 • ما در مجموعه ی خود بر این باوریم که ارائه ی خدمات همراه با آگاهی حق هر مشتری در این بستر کاری است و ما وظیفه ی خود میدانیم تا این امر را به بهترین شکل ارائه دهیم .
 • مجموعه داروخانه شبانه روزی بابک  علاوه بر ارائه ی خدمات به صورت حضوری ، آغاز به ارائه ی خدمات اینترنتی با نام تجاری ” دارومارکت ” نموده است.
 • داروخانه اینترنتی دارومارکت در زمینه ی فروش مکمل های غذایی، مکمل های ورزشی، محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت پوست و مو، فرآورده های گیاهی، تجهیزات پزشکی و محصولات ارتوپدی به صورت تخصصی فعالیت دارد.
 • لازم به ذکر است که داروخانه شبانه روزی بابک  نماینده بسیاری از  شرکت‌های معتبر می باشد و محصولات این شرکت ‌ها  را با تاییدیه وزارت بهداشت به همراه ضمانت اصالت کالا ارائه می دهد .
 • آرزوی ما در این مجموعه این است که با تلاشی مستمر و هدفمند ، استاندارد نوینی در رابطه با ارائه ی خدمات مبتنی بر وب در زمینه فروش محصولات دارویی بهداشتی ایجاد کنیم تا امکان دسترسی به جدید ترین محصولات را برای هر یک از هموطنانمان ایجاد کنیم.
 • داروخانه اینترنتی دارو مارکت در تلاش است خرید بدون دغدغه‌ی محصولات اصل، مشاوره تخصصی دارویی و  ارسال سریع را به مشتریان خود ارائه کند.
 • داروخانه اینترنتی دارومارکت با بهره‌گیری از دانش متخصصان داروسازی راه‌اندازی شده و سعی در ارتقا سلامت شهروندان این مرز و بوم دارد.
 • سفارش‌های شما در نزدیک‌ترین فاصله زمانی، در کمتر از 3 ساعت در تهران و کم تر از 3 روز در شهرستان به دست شما خواهد رسید.